Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz Büyüsü kulağımıza yabancı gelmeyen, hatta bir çoğumuzun ara sıra kullandığı çok bilinen bir büyü şeklidir. Papaz büyüsü en güçlü büyülerden biri olan kara büyüdür. Bir takım obje ve malzemelerden yapılarak aktifleşir. Okunan bazı gizemli sözlerle ile yapılacak kişiye gönderilir. Bu büyünün yapılma amacı yıkım, dağıtma ve ele geçirme için yapılmaktadır. Medyum Mevan hoca bu tür kara büyülerden insanları kurtarmış ve istenilmeyen kişilere yaptığını söylemektedir. Medyum Mevan hocanın uğraştığı en meşhur büyülerden biridir.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

Papaz Büyüsü tırnak, kişiye ait bir obje yada saçı, eşya, hayvan parçaları birleştirilerek yapılmaktadır. Her objenin ayrı okunmuş ve hazırlanması gerekmektedir. Büyüler yemek tarifi gibi değildir. Sakın evinizde sırf olsun diye denemeye kalkmayın. Yaptığınız her yanlış bir şeyde bir şeytani varlığı yada cini kendinize davet etmiş olursunuz. Papaz büyüsünün yapılışı konusunda her medyum kendi başına bir şey söylese de büyünün kendi adı Papaz Büyüsüdür. Fakat malzeme içeriği ve kullanılan sözler diğer kara büyülerden daha farklı ve daha güçlüdür. Sabır ve irade gerektiren bu kara büyüyü hakkı ile yapan bir medyum asla sonuç vermeden bu olaydan çıkmaz. Medyum Mevan Papaz Büyüsü konusunda avrupaya gitmiş ve bir çok kişiyi bu büyüden kurtarmış olduğunu söyleyebiliriz.

Papaz Büyüsü Belirtileri?

Papaz Büyüsünün belirtilerin de en sık görülen şey ani iştahsızlık ve kusmalardır. Kişi bunları bir kaç gün yaşar ve hemen arkasına sinir ve stres yoğunluğu artar. Aşırı agresif tavırlar sergileyen kişi bu büyünün etkisi ile bazen halüsinasyonlar görebilir. Bu halüsinasyonlar elbette normal olmayacaktır. Özellikle karanlık yerlerde ve gece çok rahatsızlık çekerler. Kimi zaman etkisinde olan kişi bir takım sesler duyduğunu ve bu seslerin rahatsız edici nitelikte olduğunu belirtir. Papaz Afsun durumu ve ele geçirilmiş beden artık istenilenleri yerine getirmek için sadece vesvese bekler. Bu durumlar kişiyi rahatsız eder. Bu büyünün yaptırılma amacına göre de belirtiler bazen şiddetli olabilir. Bundan dolayı mutlaka bakım yaptırılması gerekmektedir. Medyum Mevan Hoca bu konuda ilim sahibi ve büyü bakımı konusunda çok tecrübelidir.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz Büyüsünün bozulması konusunda Medyum Mevan Hocamızın anlattıklarına göre büyü iki türlü bozulur. Biri 1 hafta 10 gün süren 3 belki daha fazla hoca ile kişi üzerinden büyüyü kaldırmakla, ikincisi Ters Papaz Büyüsü yapılarak. Bu büyü şeytani yada üç harflilerden destek alınarak yapıldığı için yine aynı şekilde tesiri bozmanın yolu onlardan destek almak zorunda kalınacağıdır. Medyum Mevan Hoca bir deneyiminde ; Biz Ankara da yaşayan bir ailenin evine gittik. Kendileri henüz 21 yaşında olan kızlarının bu tür büyü işleriyle uğraştını, fal baktığını ve arkadaşlarına büyü yapmaya çalıştığını söylediler. Bizde bu tür işleri bilinçsizce yapmasından dolayı bir ziyaretçinin, kötü niyetli bir varlığın kızın üzerinde hakimiyet kurduğunun düşüncesine kapıldık. Bakım ve kendimize has tecrübelerimizle kızın üzerinde bulunan varlığın tek bir varlık olmadığını belirlemiştik.

Filmlerde görüldüğü üzere tıpkı şeytan çıkarma ayini gibi bir ritüel ile çalışmaya başladık. Biz üzerine gittikçe verdiği tepkilerde şiddetlendi. Fakat tam üç buçuk saat sonra durumu düzelince bize kullandığı sözleri hatırlamadığını ve odasına bile nasıl geldiğini anımsamadığını belirtti. Bu gibi durumlarda Medyum Mevan Hoca sakın ama sakın evinizde bu tür şeylerle uğraşılmaması gerektiğini ve ciddi sorunlarla karşılaşılabileceğini belirtiyor.

Çevremizde belki sıklıkla görülmeyen ama başka varlıklar tarafından rahatsız edilen bir çok insan olduğunu unutmayalım. Kanıtı olmuş ama aklın alamadığı şeyleri insanların kabullenmesi çok zordur. Büyü günümüzde de gizemini korumakta ve bu konuda dikkatli olunması gerektiğini de insanın bilmesi gereklidir. Yattığımız yatağı, kıyafetlerimizi temiz, bastığımız yerlerin tekin olmamasına dikkat edelim. Her açıdan görmediğimiz varlıkların olduğu kanıtlanmıştır. Fakat bunlar somut olarak görülmediği için gerçekliğini hala insanoğlu tartışmaktadır. Siz siz olun Medyum Mevan Hocanın dediği gibi bu gibi sorunlarla karşılaştığınıza işi uzmanına sorun ve cevap alın.

Papaz Büyüsü Ritüeli çok geniş manada etkileri ve sonuçları ile bilinmektedir. Bu yüzden bu büyüyü yaptırırken Medyum Mevan Hocadan mutlaka bilgi alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonMevan Hocayı Ara