Medyum Kimdir?

Medyum kimdir sorusunu soran kişiler elbette büyü yaptıracağı kişinin ne olduğunu iyi bilmesi gerekmektedir. Medyum Mevan Diyor ki ; Medyum öncelikle babadan, anneden yada daha önce atalarından aldığı bir ele sahip olması gerekmektedir. Medyumu medyum yapan en öncellikli temel olgudan biridir. Medyum büyü yapmakla medyum ünvanını, ismini almaz. Onu diğer insanlardan ayıran temel bir özelliği olmasıdır. Herkes büyü yapabilir, fakat büyüyü kontrol altında tutabilen tek kişi el almış ve doğuştan bu tür bir yetiye sahip kişidir medyum.

Gizli Yetiye Sahip Olan Medyumlar

Medyumun önsezileri çok güçlüdür. Bu sayede sizin ne istediğinizi aslında daha siz söylemeden hissedecek ve sorunlarınızı ona anlatırken içinizin rahatladığını hissedebileceksiniz. İkinci özellikte önsezidir. Önsezilerini kullanan kişiler şuandaki durumun ileride nelere yol açabileceği konusunda en iyi yorum yapma yetisine sahip olan kişidir. Bu yüzden çoğu zaman medyum size durum anlatırken, ”evet bildiniz hocam, aynen öyle oluyor” deme ihtiyacı duyarsınız.

Büyü ile ilgili ve diğer büyü ritüellerini çok iyi bilmesidir. Bu konularda araştırma yapmış, eğitim almış, söz konusu olan hangi durum ise tecrübesi ile duruma vakıf olabilmesi gerekmektedir. Bütün bu tecrübe onu bir profesyonel kişilik haline sokmaktadır. Bu yüzden en çok tercih edilen medyum, profesyonel medyum olandır.

Önsezili Medyumlar

En İyi olmak yoktur, en iyisini yapmak vardır. Büyü ilmi içerisinde çerçiliği, bitkileri, doğayı iyi bilmelisiniz. Hayvanları, doğayı tamamen bilmek büyüde yıldırım etkisi yaratır. Malzemeler açısından geniş bir ilme sahip olmak gerekir. Zaten genel anlamda yapılan araştırmaların sonunda varılan tek yer malzemeleri nizam içerisinde kullanacağını bilmektir.

Medyum kişi sabırlı, kontrollü, sahiplenici bir karakter içerisinde olmalıdır. Herkes hata yapabilir fakat büyü işlemlerinde yapılan hatalar hayatı kötü etkiler. Bu yüzden atacağı adımı çok iyi bilmelidir ve sorumluluk alabilecek pozisyonda olmalıdır. Medyum bu özellikleri taşıyor ise en doğru medyum bu kişidir demekten başka bir şey kalmayacaktır.

Büyü gizemli bir ritüeldir. Bunu yapabilip, sonuç alabilmek medyuma verilmiş bir puan olacaktır. 1 kişi ile çıkıp dünyayı arkasından sürükleyen insanlar vardır bu hayatta bilenen. Bu insanların bazıları da ön sezileri ile bilinen ve günümüz yıllarında Ülkelerin neler yaşayacaklarını kendi vakitlerin tahmin eden medyumlardır. Buna göre medyum yoktur demek çok yanlış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonMevan Hocayı Ara