Kara Büyüler

Kara Büyüler hakkında genel bilgi olarak Medyum Mevan Hocamızdan aldığımız bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Kara büyüler yapılması güç ve kuvvetli büyülerdir. Bu büyülerle insanların kötü emelleri sonuçlara kavuşturulur. Bu sonuçlar neticesinde yaşadıkları deneyimlemeler sonrası içlerinde dert ettikleri konuların çözüldüğüne ve iç huzurlarının kendi özgüvenlerini arttırdıklarını söylerler. İnsanlar arasında kara büyüler film edilmişlerdir. Bu tür ritüelleri insanlara aktarmak için kullanılan bu yollar insanların dikkatlerini bu tür ritüellere çekmek ve görünmeyeni araştırmaya sevk etmek için yapılmıştır.

Herkes Bilinmeyeni Merak Eder

Bilinmeyen nedir? Gerçekliği tartışılan, zaman içerisinde belli bir somut hal almamış, anlatımlarla yaşatılan şeylerdir bilinmeyen. İnsan merakı o kadar yoğundur ki bu tür ritüelleri denemiş ve zarar görmüşlerdir. Bu durumlar ise bir senarist tarafından gerçek hayat hikayeleri olarak filmlere konu edilmiştir. The Exorcism of Emily Rose (2005) filminde kötü birkaç ruh tarafından ele geçirilmiş bir kızın hayat hikayesi anlatılmaktadır. Şeytan çıkarma olayında kızın üzerinde hem bilimsel hemde ruhsal çalışmalar yapıldığı için kızın ölümü rahibi zor durumda bırakmış ve kendisini kızın ölümünden mahkeme sorumlu tutmuştur. Fakat rahibin avukatı gerçek somut bilgiler bularak rahibi hapis olmaktan kurtarmıştır. THE SHINING (1980), THE CONJURING (2013), THE EXORCIST (1973) gibi filmler bu ritüeli en iyi anlatan filmlerdir.

Bu tür şeylerden korkulması gerektiği ve bu gibi durumlarda gerçek metafizik kanunlarını bilen ve bu konuda eğitim almış kişilerden yardım alınması gerektiğini söylemek isterim. Kara büyüler şeytani varlıklarla iş birliği içerisinde yapılan bir ritüeldir. Bu tür ritüeller için ayet yada kurandan yararlanılamaz. Bunu söyleyenler büyük bir gaflet içerisindedirler. Kuran büyüyü yasaklamıştır. Yasaklanan her şey insana zarar veren şeylerdir. Bu konular derin olduğundan araştırılması gereken konular olmaktadırlar.

Büyülerin iyisi yoktur. Ama karması vardır. Eğer siz veya başka biri birine büyü yaptırıyorsa ve bunu nefretle uzun sürdürüyorsa elbette bu büyünün de ona bir karması olacaktır. Mesela birinin böyle bir ritüel ile acı çekmesi gerektiğine inanıyorsunuz ve bu büyü ritüelini yaptırıyorsunuz. Belli zaman sonra artık gerçekten hesabını ödemiş olan büyünün tesiri altındaki kişi üzerinde hala inatla büyünün etkisinin devam etmesini istiyorsanız, bu size karma olarak geri dönecektir. Ben bir metafizikçi olarak bu tür ritüelin sonlandırılması gerektiğini, kişi emeline ulaşınca büyünün kaldırılması gerektiğini isteyen biriyim.

Karma Nedir

Karma kötü bir şeyi kötü olduğunu bile bile yapmak ve bu durumdan ötürü yaptığınız şeyin iki yada üç katını çekerek geri ödemektir. Bu karma olayının gerçekleşmesi için yukarıda bahsettiğimiz üzere nefretin ve kinin kısa süreli olmasına dikkat edilmesi gerektiğini söylemek istiyorum. Bu yüzden yapacağınız her iş ve durumun bir geri dönüşü olacağını unutmamanızı temenni ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonMevan Hocayı Ara