Etkili Büyüler

Etkili Büyüler dediğimizde anladığınız ilk şey o büyünün yapılan kişi üzerinde etkili olacağıdır. Ama bu böyle olmamaktadır. Büyünün etkili bir büyü olmasını sağlayan kişi Medyum yada o büyüyü yapan kişidir. İlimli, metafiziği bilen, bu konuda deneyimli bir kişi yaptığı büyünün etkisini belirler. Bir Süryani Büyüsü, bir Papaz Büyüsü, Bir Domuz Büyüsü yapacak olan kişi bu büyüyü enine boyuna bilmesi gerekmektedir.

Etkili Büyü

Etkili büyü dediğimizde eğer yapan kişi büyü konusunda gerçekten tecrübe ve deneyim sahibi ise bu konuda yapacağı büyüde hem tutacak hem de etkisini gösterecektir. Daimi olarak söylediğimiz şudur. Büyü ilim sahibi kişiler tarafından yapılmalıdır. Her önünüze gelene büyü yaptırırsanız yarın o büyünün etkisini sizde yaşamanız kaçınılmazdır.

Büyüler

Büyüleri dediğimiz gibi etkili kılan Medyumun ta kendisidir. Medyum Mevan Hocamız Etkili büyüler konusunda altını çizerek ve üstüne basa basa söylemek istediği şey ne yaparsanız yapın. Yaptıracağınız büyüyü benimsemeniz gerekmektedir. Büyü yaparken adapte olmak çok önemlidir. Kişiyle telepatik olarak sürekli bağlantı halinde olmamız gerekir. Kişi hakkında en güzel anları, isteklerinizin hayalle birleşip üzerinde yoğunlaşarak karşı tarafı düşünmeniz sizi ona daha hızlı çekecektir.

Etkili Büyü Yapan Medyum Mevan

Etkili Büyü yapmak çok kolay değildir. Medyum Mevan hocamız etkili büyüler ile ilgili yazılarında mutlaka kişininde karşı taraf üzerinde yoğunlaşması gerektiğini söylemektedir. Bu büyünün tutması için en önemli birinci adımdır. Kişiyi etkileyecek her türlü yol denenir ve kişinin üzerinde hakimiyet kurulması buna bağlıdır. Büyü nüfus ettiği vücudu ele geçirmesi için Medyum ve büyüyü yaptıran kişininde bu konuda büyük rolü vardır.

Büyünün Tutması ve Zamanı

Kimse büyü yaparken hadi büyüyü yapın ben bekleyeyim diyemez. Zaten kişi yaptırdığı büyüyü neden yaptırdığını bilmekte ve bu yüzden odaklanma durumu baştan başlamış demektir. Medyum Mevan kendisine büyü yaptırmak isteyen kişilerin genel olarak karşı tarafa ya bir nefret beslediğini yada onun kendisinden kopmaması için büyü yaptırdığını anlatır. Bu durumda kişi odaklanmaya işlemin başından beridir başlamıştır. Bu yüzden büyülerin yüzde doksan dokuz tutma sebebi buna bağlıdır.

Nefret ve Aşk Üzerine Etkili Büyüler

Boş bir nefret ile sadece büyü yapılsın cezasını alsın tarzında bir büyünün tutma ihtimali çok zayıftır. İnanmak, istemek, sonuç beklemek gerekir. Etkili Büyüler konusunda medyum mevan asla hafife alınacak bir durumun olmadığını, büyü konusunda etkilerinin derin ve sarsıcı sonuçlar doğurabileceğinin altını çizmektedir. Çocuk oyuncağı sanıp, param var nasıl olsa deyip büyü yaptırmak parayı çöpe atmaktan başka bir şey değildir. Önemli olan neyse yapılması gerektiğini ve sabırla beklenmesi gerektiğini bilmelisiniz. Etkili büyü konusunda etkili bir medyumun işlem üzerinde olması gerekir. İtina ve özveri isteyen bu büyü işlemlerinde en önemli unsur rahat davranmamak ve sorumluluk almaktır.

Etkili Büyüler Yapan Medyum Mevan Hoca 0531 451 38 91

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonMevan Hocayı Ara