Ermeni Büyüsü

Ermeni büyüsü ermenice yazılan bir büyüdür. Ayrılık ve bağlama için yapılan bu büyünün sonuçları ve etkileri güçlü olduğundan tercih edilmektedir. Medyum Yorumları ve ermeni büyüsü yorumlarında bu büyüden sonuç alan yüzlerce kişi mevcuttur. Medyum Mevan Hoca için en kolay büyülerden biri olan ermeni büyüsü yapılışında ve bozuluşunda hiç sorun çıkartmamaktadır. Büyünün yinede ilimli ellerde yapılması çok önemlidir. Ermeni Büyüsü Afsunu ile bağlama, ayırma, uzaklaştırma yapılabilmektedir.

Ermeni Büyüsü Nedir?

Ermeni Büyüsü rahatsızlık veren, musallat olan insanların yada intikam duygusu güdenlerin yaptırmak istediği bir büyüdür. Bu büyü ermenice yazılarla yazılarak okunarak yapılır. Genel olarak kara büyüler sınıfında olup etkisi yapan medyuma bağlı olarak güçlenmektedir. Büyünün etkileri konusunda binlerce yorum vardır ve yaptıranlar şunu özellikle belirtmiştir; Büyüyü yaptırdıktan hemen sonra etkilerini görmeye başladım. Normal bir insanı hasta edecek kadar güçlü olan Ermeni Büyüsü bugüne kadar yaptırdığım büyülerden en güçlüsüydü! diye yorumlarda geçmektedir.

Ermeni Büyüsü Neden Yapılmaktadır?

Ermeni büyüsünün yapılma amacı bir kimsenin hasta düşürülmesi, uzaklaştırılması, bağlanması, ayrılması için yapılmaktadır. Eşinizden ayrılamıyorsanız, birinin sizden ayrılmasını istiyorsanız, yada sevmediğiniz bir insanın hayatınızdan çıkıp gitmesini istiyorsanız bu büyüyü yaptırmalısınız. Büyülerin genel amacı (kara büyülerin) zorluk çıkarmak ve engel koymak amaçlı yapılmaktadır. Bu yüzden kara büyüler kötü niyetli büyüler olarak da geçmektedir.

Ermeni Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Ermeni Büyüsünün belirtileri arasında aşırı stres ve duygusal karmaşalık hissi gözlemlenir. Kişi ermeni büyüsünün etkisine girdiğinde ruhsal hal bozukluğu, kaygı, duygusal çöküntü, saldırgan tavırlar sergiler. Bu yüzden genel olarak bu büyünün yapılma amacı kişinin bulunduğu yerden, yada kişiden ayrılmasını sağlamaktır.

Ermeni Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ermeni büyüsü ters büyü ve birtakım malzemeler kullanılarak bozulması mümkündür. Zorluk çıkartmaz ve musallat gibi bir problem yaşamazsınız. Medyum Mevan Hocamız bu konuda çok özverili davranmakta ve sorun yaşadığı hiçbir ziyaretçisi olmamaktadır. Ermeni Büyüsü yorumlarına bakarak bu büyüyü deneyimlemiş insanların yorumlarını okuyabilir ve bu büyü hakkında hocamızdan bilgi alabilirsiniz. Yurt dışından daha çok ilgi gören ermeni büyüsü ritüeli bu güne kadar sorunsuz ziyaretçilerin isteklerine olumlu cevap vermiş bir büyüdür.

Kara büyü olması diğer büyülerden daha güçlü olmasını ifade eder ve diğer kara büyüler gibi ağırlığı yoktur. Tercihen Tavsiye edilen Medyum Mevan Hoca ile bu büyünün ritüelini gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonMevan Hocayı Ara