Domuz Büyüsü

Domuz Büyüsü adından alan bir büyüdür. Kara Büyüdür. Bu büyü nefretin, kötülüğün, ayırma gücünün, dağıtma gücünün bir sembolü olan büyüdür. Bu büyü bir eve yada bir kişiye yapılırsa üzerinde 40 üç harfli varlık oturur ve o kişide yada evde olan her şey tersine döner. Kara Büyülerin en tehlikelisi ve yapılışı en iğrenç olan bu büyüyü herkesin yapması mümkün değildir. İşlemleri çok olan ve kullanılan malzeme açısından Hoca Medyuma çok zorluk yaşatan bir büyüdür. Yapıldığında hiç bir insanın yada mekanın bu büyünün etkisinden kurtulduğu görülmemiştir. Domuz Büyüsünün adı filmlerde ve gerçek hayatta çok geçmektedir. İnsanların deneyimlemelerini yazdıkları yorumlarda bu büyüden çok ürkütücü sonuçlarla karşılaştıklarını ama büyünün tuttuğunu söylerler.

Domuz Büyüsü Nedir?

Domuz Büyüsü adından da belli olduğu üzere çok ağır sonuçları olan, insanları birbirine düşüren, işyerinde yada evde kişilerin üstüne yapıldığında birbirine düşman eden bir kara büyüdür. Medyum Mevan Hoca bu büyü için kesinlikle doğru kişilerle yapılması gerektiğinin altını çizmektedir. Adı kadar kendinin de mide bulandırdığı bir büyünün ancak bu kadar güçlü olduğunu söyleyen mevan hoca, bu büyüyü her kim yaptırıyorsa birileri tarafından fena canı yanmış bir kişidir demiştir. Bazen insanlarımız nedensiz yere birbirilerinden haşlanmadıkları, gereksiz yere nefret besledikleri görülmüştür. Domuz Büyüsü Ritüeline inanan ve bu büyü ile uğraşan kişilerin ya ailelerinden, yada başka birileri tarafından çok acılar yaşatılmış olan insanların yaptırdıklarına şahit olunmuştur. Gerçek Büyü olan Domuz Büyüsü çok güçlü olmasına rağmen aynı zamanda yıkım getiren büyülerden en tehlikeli ve hızlı etki gösterenidir.

Domuz Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?

Domuz Büyüsü hayvanın her organı ile yapılan ve tılsımlı sözlerle şeytani varlıklara kapı açan bir büyüdür. Medyumlar bu konuda bu büyüyü yapmaktan çekindiklerini belirtirler. Medyum Mevan Hocamız bu büyü hakkında tecrübeli ve daha önce onlarca kez yaptığı ve hepsinden ürkütücü sonuçlar aldığının altını çizmiştir. Domuz büyüsü hayvan parçaları ile yapılıp belli yerlere gömüldüğü ve gömüldüğünde sadece yapan ve yaptıran kişinin arasında kalan bir sır olduğu belirtilir. Bu büyünün kilididir. Kilit bozulana dek, yani sır başkalarına taşınana dek büyü bozma işlemi gerçekleştirilemez. Bu büyünün belirtilerini mutlaka okuyunuz.

Domuz Büyüsü Belirtileri?

Domuz Büyüsü Belirtileri ; Örnek verecek olursak, büyü yapıldıktan önce hayatınız aile mutluluğunuz, bağlılıklar her şey mükemmeldir. Bu güzelliklerin ansızın hiç beklenmedik bir yerden bozulduğunu düşünün. Bir anda aile içinde olan kim varsa tartışmalarla birbirlerine nefretleri başladığını, toparlanamaz kalp kırıklıklarının olduğu kavgalar, ayrılmaların, terk etmelerin başladığını hayal edin. İşte o zaman evinize ve size yapılmış bir büyü olabileceğini ve bu büyünün domuz büyüsü olacağından emin olabilirsiniz. Domuz büyüsünün bir çok aileyi kopardığını, uzun yıllar süren dargınlıkları yarattığını, geri dönülemeyecek hataları yaptırdığını gözlerinizle yaşamınızla şahidi olursunuz. Bu yüzden bu büyüyü her kim yaptırıyorsa size kin ve nefret dolu biri tarafından yapıldığını göz ardı etmeyiniz.

Domuz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz Büyüsünün bozulması iki kişi arasında bilinen sırrın ortaya çıkarılması ile başlamaktadır. Yapan ve yaptıran arasındaki bu sır kilidi kırmak demektir. Bundan sonrası gömülü olan muska ve hayvan parçalarının yerinden tek tek çıkarılıp yakılması ile sona erer. Bundan sonrasında nasıl birden bire ev huzurunuz kaçmış ise her şeyin düzeldiğini de görmeye başlarsınız. Domuz Büyüsünde kullanılan domuz yağı da büyü olarak kullanılır ve aynı sonuçları vermektedir. Bu yağ duvara, kişilerin yattığı yatak üzerine, yastıklarına, elbise ve dolap içlerine, çiçeklere evde olabilecek her yere sürülerek yapılır. Buda aynı şekilde bozulmakta ve etkisini yitirmektedir.

 • 19 Haziran 2021 tarihinde, saat 12:37
  Mevan Hocanın Ziyaretçisi

  Ben melike bu büyüyü deneyimleyen kişilerden biriyim. Domuz büyüsü ritüelini yapması için Medyum Mevan hocamı aramıştım. Büyünün ne denli kuvvetli bir büyü olduğunu ve sonuçlarına hazır olup olmadığımı sormuştu. Bende hocam dedim benim başıma açtıkları dertlerden sonra bu büyü onlara az bile gelir demiştim. Eşimin ailesinden o kadar çok sorun yaşadım ki 6 yıl boyunca eziyetler içinde kıvrandım. Tanıdığımın aracılığı ile bu domuz büyüsü ritüelini yapan medyum mevan hocamı tavsiye ettiklerinde hemen aramıştım. Sonrası malum, derbeder oldular, ayaklarıma bile kapandılar. Ahını aldık yapma etme affet dediler. Ama affetmedim. Elbette gördüğüm acılarından sonra hocamla bozduk. Ama içim soğumadı desem yalan olur. Nefretimi dindirdi diyebilirim. Bu yüzden arkadaşlar çalıştığınız medyumlar hakiki ve güvenilir olsun. Hiç bir sorun yaşamadım bu konuda mevan hocamlar. Sizlere de tavsiye ediyorum.

  Yanıtla
  • 19 Haziran 2021 tarihinde, saat 12:40
   Mevan Hocanın Ziyaretçisi

   Melike hanım yorumunuzdan tavsiye ile bende mevan hocamla görüştüm. Bende sevgilimin ailesi tarafından istenmeyen biriyim. Kimseye bir ahlaksızlığım ve terbiyesizliğim yoktu ve hayatta tek oluşumdan dolayı beni istemediler. Bende bu büyüyü hocama yaptırtmak istedim ve sonuçları ağır oldu gerçekten. Sevgilimden ayrıldım ama hiç üzülmedim. Böyle insanlara müstahaktır. Canları cehenneme diyorum sadece..

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonMevan Hocayı Ara