Büyü Çeşitleri

Büyüler ve Yapılma Amaçları Hakkında Bilgiler

Büyü Çeşitlerini anlatmamızdaki amaç sizlerin hangi büyüyü neden yaptırmak istediğinize göre büyüleri açıklamaktır. Büyü dediğimiz şey aslında en son çare olarak her şeyden umudunu kesmiş insanların başvurdukları bir ritüeldir. Büyü ile saadet olmaz ama geçiciliği mümkünse evet bazı güzel şeylerinde önünü açabilir yada tamamen karartabilir. Asırlardır bilinen büyü ritüelleri üzerine araştırmalar yapan Medyum Mevan ile yaşayacağınız deneyimlemeler hayatınızda büyüye olan bakış açınızı değiştirecektir.

Medyum Mevan din bilimleri ve gizli bilimler üzerine Mısır ve Arabistan da 8 yıl eğitim görmüş bir hocadır. Araştırmaları genel olarak metafizik ve doğaüstü olaylar üzerine olduğu için kimsenin daha doğrusu Türkiye de çok az insanın bildiği bir takım ilimlere sahiptir. Bu yüzden çevresi tarafından tutulan, sevilen ve hiç kimseyi yarı yolda bırakmayan bir insan oluşu onu Ünlü ve Güvenilir bir Medyum Hoca haline getirmiştir. Medyum Mevan kendisini medyum olarak görmez. Bu işin asıl ilmini bilen profesyonel bir metafizikçi olarak görür. Bunu çevresi de böyle bilmektedir.

Medyum Mevan Hocanın büyüye bakışı ve bu tür ritüellerle uğraşmasının bir deneyimleme olduğunu ve bu deneyimlemelerin insanlar ile paylaşıldığında somut bir kavrama ulaşacağını düşünmektedir. Aldığı ilimler doğrultusun da bugüne kadar bir çok ülke gezmiş, hemen hemen her ülkeden bir ziyaretçisine kesin sonuç veren büyü ritüeli yapmıştır. Avrupada Almanya, Belçika, Fransa, Norveç, İtalya, Avusturalya gibi ülkelere bu amaçla gitmiş ve buralardan yüzlerce kişinin büyü ile ilgili medyum mevan dan yardım aldığını belirtmek isteriz. Asya ülkelerine en çok büyü bozma ve şeytani varlıkların musallat olduğu insanları düştükleri durumdan kurtarmak için gittini belirtmektedir.

En Etkili Kara Büyüler

Gelelim Büyü Çeşitlerine,…

Medyum Mevan Hocaya göre büyülerin maksatları aynı, yapılışları farklıdır. Her büyü için aynı malzemeyi kullanmak doğru olmaz. Büyünün yapılışı ve o büyünün bozulması gerektiğini düşünerek en etkili büyüler yapılması gerekmektedir. Medyumlar tarafından bilinen fakat yapılan büyünün ötesinde bir gerçeğinde bu metafizik olaylarının bu kişiler tarafından ayak altına alındığını bildirmektedir. En Etkili Büyü için mutlaka doğru malzeme ve bilgilere ihtiyaç vardır. Mesela Süryani Büyüsü, Papaz Büyüsü, Domuz Büyüsü, Yılan Büyüsü, Ermeni Büyüsü genel olarak kara büyülerdir. Kendi içlerinde etkileri ve kuvvetleri açısından değişmektedir.

Saydığımız bu büyülerin tamamının Büyü Ritüelini gerçekleştirecek gerçek medyum hocalar tarafından ciddi ve itinalı bir şekilde yapılması gerektiğini söylemektedir. Büyülerin ne denli tehlikeli olduklarının altını çizen Medyum Mevan asla ve asla saçma sapan insanlara başvurularak bu büyülerin yapılmasını şiddetle tavsiye etmediğini söylememiz gerekir. Büyüler ile insanların bile intihara sürüklenebileceğini ve bu büyülerin ruhlarda derin etkiler yaratacağının bilinmesi gerektiği bir gerçektir.

Eski Büyüler

Büyülerin tarih boyu etkileri ve amaçları yazılmış lahitlerde bulunmuş kanıtları vardır. Eski mısırda büyüler ile insanların üç harfliler gibi tutsak ediliği ve emirlerle yönetildiği bilinmektedir. Belli bir topluluğa bile yapılan büyüler mevcuttur. Bu büyüler birbirleri ile karıştırılarak yapılmakta ve yapılışları 6 ay yada daha uzun sürmekte olan büyülerdir. Bozulması bile zor olan bu büyüler genelde topluluklar üzerinde iktidar sahibi olmak, yönetmek ve ikna etmek için yapıldıkları bilinir. Elbette bu büyüler ile isteklerinin yerine getirilmesini isteyen normal bir insan olmayacaktır.

Krallar, Taht sahipleri, üst düzey yöneticiler bu büyüler ile insanlara hükmettiği bilinmektedir. Burada büyü ile yapılan ritüel insanların akıllarına engel koymaktır. Algısını değiştirmek ve onların bilinçleri ile oynayıp istedikleri gibi hareket ettirebilmek içindir. İnsandaki bu hırs malesef bir çok topluluğun bile yok olmasına ve dağılmasına sebep olmuştur.

Eski İnanışlar Büyülerin Etkileri

Eski inanışa göre doğa olaylarının etkisini bile değiştirebilecek bazı metafizik durumları tarihte yer almaktadır. Havaya, Rüzgara, Suya hükmetmek çok farklı ritüellerin bir araya gelerek oluşmasıyla olan şeylerdir. Bu tür büyüleri günümüzde yapan veya yapanlar var mı bilinmez ama bizim karşılaştığımız şeylerde insanın bunları gerçek saymaması içten bile değildir.

Bu yüzden genel olarak büyüler bir şeyleri değiştirmek, engel koymak, ikna ve yol değiştirmek için kullanılmaktadır. Kara büyülerin çoğu ayrılık, ve dağıtma üzerine kurulduğu için bu tür büyüleri dikkatli şekilde yapacak insanları bulmak gerektiğinin altını çiziyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonMevan Hocayı Ara