Büyüler

Medyum Mevan Hocanın, büyüler tesiri altında kalmış insanları nasıl kurtardığı ve o kurtulanların deneyimledikleri olayların yorumları…Büyülerle bilinçsiz şekilde uğraşmayın. Büyünün gerçekliğini ve var olduğunu bilen herkes için paylaşılmıştır.

Olayın Yaşandığı Yer Almanya (Berlin), Büyü Tesiri Altında Kalan Kişi :
32 Yaşında Bir Erkek, Durumu Saldırganlık. Yıl : 2017

Şuanda 34 yaşındayım. Yaşadığım olay 2 yıl önceydi. 32 yaşıma kadar mistik olayları ve ruhani varlıkları merak ederdim. Bu merakım cesaretim arttıkça bir takıntılı hal almaya başlamıştım. Daha da derin bilgilere ihtiyaç duyan aklım artık bu tür işlerle uğraşanları bulup onlardan bilgi almaya yönlendirmişti beni. Almanya da çok meşhur biri olduğunu ve bu kişinin büyü ve şeytani varlıklarla temas halinde bulunduğunu duymuştum. İsmi, adresine varana kadar bulduğum bilgiler ile kendisi ile görüşmeye gittim. İlk defasında beni kabul etmedi. Dalga geçeceğimi, haberci veya başka bir konumda geldiğimi düşünmüştü. Israrımdan sonra kendisi ile tanışma fırsatım oldu.

Paranormal Ritüeller

Aklımdaki tek düşünce paranormal Ritüel olan bu olayları birebir yaşamak ve deneyimlemekti. Hatta kendisine para bile teklif etmiştim. Fakat para teklifini kabul etmeyip yaptığı işlemler sırasında arka odada olup olayları bizzat gözlerimle seyretmemi istemişti. tam bir hafta geçtikten sonra ben kendisini hem ziyaret, hem de benden seyretmemi istediği bir vakanın bu tarihte olacağını söylemişti. Arka odaya geçtim ve dinlemeye başladım. Gelen kişiler kalabalıktı. Yalnız 4 kişinin sesini duyabiliyordum. İçlerinden birisi sürekli feryat ediyor ve küfrediyordu. Olağan gücü ile çığlık atıyordu. İnsan ister istemez daha önce yaşamadığı bir olayı yaşadığında şok yaşarmış ben işte tam o koşun ortasındaydım. Ne olduğunu duyuyor ama göremiyordum. Hocanında pek sesi çıkmıyordu.

Sonra ortam sessizleşti ve dua okunmaya başlandı. O sırada hoca benim adımı seslenerek bir bardak su getirmemi istedi. Şaşırdım ve bende merakımdan bu bir fırsattır diyerek mutfaktan ilk bulduğum bardağı su doldurup içeri girdim. Elimdeki bardağın içinde su kalmamıştı. Titremekten ve gördüklerim karşısında ne yapacağımı bilememekten olduğum yere oturdum ve kaldım. Gelen kişilerin arasında birinin gözlerini gördüm. İki gözü ters tarafa bakıyor ve birbirinden ayrı hareket ediyordu. Bu durum karşısında ben hocaya gidebilirmiyim diye seslendim fakat hoca kapıyı sakın açma şuanda tesir altındayız deyince bütün olay bende kopmuştu. Artık bir saniye sonra ne olacağını bile tahmin edemeyeceğim bir durumun içerisinde çaresizce olayları seyretmek zorunda olduğumu hissettim.

Yaşanmış Gerçek Büyü Deneyimleri

Hayatımda ilk kez bir varlığın vücuttan def edilmesini izliyordum. Korku dolu anlardı ve sadece tek yaptığım şey içimden dua etmekti. Hoca dualar okuyor, ayetler okuyor, suyla bir takım işlemler yapıyor zorla kişiye içirmeye çalışıyorlardı. Belli bir müddet sonra büyünün etkisi altında olan kişinin bana çok dikkatli baktığını gördüm. O baktıkça benim içimdeki dualar hızlanıyor kalbim yerinden fırlayacak gibi oluyordu. O bakışları arasında hoca bir yandan hala dualarını okuyor ve sürekli olarak defol bu vücuttan, defol seni iblis, rahat bırak artık bu kişiyi diye bağırıyordu. Yavaş yavaş o sesler hafifledi ve yerini büyük bir sükuna bıraktı. Etkilenen kişi ilk gördüğüm andaki kişiden çok farklıydı. Rengi değişmişti inanın. Olay bittikten sonra kişilerle biraz hocanın sohbetini dinledim ve arkasından gittiklerini görünce hocanın yanına geldim. Bana hiçbir şey söylemedi. Çok yorgunum bugünlük gördüklerin yeter diyerek evime gitmemi söyledi.

Bende hiç bir şey demeden evime geldim. İşte bütün her şey bur dan sonra başlamıştı. Eve ilk girdiğimde sanki bir gölge önümden geçer gibi oldu, acaba hırsızmı diye şüphelendim evin her yerine baktım ama değildi. Tansiyonum düşmüş olabileceğini düşündüm ve biraz atıştırdım. Yorulmuştum zihnen ve bedenen nasıl olduysa kendimi sanki 1 gün boyunca yürümüş gibi hissediyordum. Banyoda bir duş aldıktan sonra geç olduğunu fark ettim ve yatağıma uzandım. Sadece uzandığım anı hatırlıyorum. Gözlerimi açtığımda karımda biri sürekli dualar okuyor ve bana defol burdan, rahatsız etme artık deyip çok yüksek sesle bana bağırıyordu. Ben konuşamıyor hareket edemiyordum sanki rüyadaydım. Sadece göğsümün ağrıdığını ve ellerimin çok sıcak olduğunu hissediyordum.

Akabinde hocanın sesleri kulağıma daha net ve daha sessiz gelmeye başlayınca üzerimdeki uyuşukluğun gittiğini, ellerimi oynatıp konuşabileceğimi hissediyordum. İlk söylediğim cümle şu oldu ; Ben nerdeyim ve siz ne yapıyorsunuz? Hocam evimi bilmiyordu onun yanından ayrıldığımda eve gelirken beni yardımcısından takip etmesini istemiş. Oda olacakları az buçuk tahmin ettiği için ertesi sabahı hemen eve gelmişler. Büyünün kalması ve şeytaninin üzerimden gitmesi için akşama kadar benle uğraşmışlardı . Tamamen uyandığım da hocanın oradaki olayların bende olduğunu ve o kişi için yapılan büyü ve varlık kaldırma işleminin benim içinde yapıldığını anlamıştım.

Aradan 2 yıl geçti. Mevan Hocamla halen görüşürüz. Kendisi çok iyi ve çok gizemli bir kişiliktir. Artık bu tür işleri bırakın merak etmeyi, konuşulsa o ortamı terk ediyorum. Hayatımda büyük kötü bir anı olarak kaldı. Mevan hoca gerçekten olmasaydı yada beni o gün eve kadar takip ettirmeseydi şuan nasıl olurdum hiç bir fikrim yok. Kendisi ile dışarıda görüşürüz. Artık evine bile gitmiyorum.

Büyülerin Medyumlar Tarafından Yapılması Şart

Herkese söylemem gereken şu. Büyüler Afsunlar gerçek medyum kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu durumlara düşen kişilerinde Medyum mevan gibi gerçek medyumlardan destek alması gerekmektedir. Aksi halde neler yaşayacağınızı bilemezsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonMevan Hocayı Ara