Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü çok değişik ve yapılışı oldukça zor ve etkili bir büyüdür. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin çoğu kocasını, eşini, sevgilisini, sevdiğini kendine bağlamak için yaptırmaktadırlar. Özellikle günümüzde erkeklerin kızlar tarafından eskiye göre daha çok tercih edilmesi ve sevgililerin, eşlerin, karı kocaların, sevenlerin başka birileri yüzünden ayrılma korkusu duyduklarında yaptırdıkları büyü olan bağlama büyüsü çok etkili yapıldığında gerçek sonuçlar vermektedir. Bağlama büyüsünün alt yapısında kara büyü mevcuttur. Kara büyüler pasif ve kolay büyülere nazaran daha erken sonuç veren garantili büyülerdir.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsünü açıklayacak olursak, bağlayıcı, kopmamak, koparmamak, ayrılmaması için elinde tutmak için kullanılan bir büyüdür. Kocanız hovarda ise, sevgiliniz çapkın ise, eşleriniz kadınlara düşkün ise bu büyü ile bir çok taraftan onları bağlayabilir ve bu duygularını etkisiz hale getirebilirsiniz. Medyum Mevan Hocamızın yapmış olduğu en etkili sonuç aldığı büyülerden olan Bağlama Büyüsü ile bir çok kişinin evliliğini kurtarmıştır. Bu konuda Güvenilir Medyum olarak yorumlarda sıkça tavsiye edilmiştir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama Büyüsü karşı tarafın, yani büyünün yapılacak olan kişinin giysi, saç, kullandığı eşya, iplik ile yapılmaktadır. Bu obje yada eşyalara yapılan büyü iksirleri ve okunan tılsımlı sözler ile karşı tarafa kullandırılır. Büyülü eşyaları yada objeleri kullanan kişi üzerindeki büyüyü vücuduna aldığı anda bağlama büyüsünün etkileri hemen ortaya çıkar. Büyüyü yaptıran kişi bunu çok çabuk hissedebilir. Hareketleri ve duygusal bağları artar ve değişik eylemler içerisine girer. Bu sayede bağlama büyüsünün etkileri gözlemlenmiş olur. Sonuçları ise Medyum Mevan Hoca ya yapılan yorumlarda anlatılmıştır.

Bağlama Büyüsü Belirtileri?

Bağlama Büyüsünün en belirgin belirtisi ilk olarak kişinin aniden u dönüşü yaparak duygu ve düşüncelerinin değişmesidir. Bundan sonra kişi eşine, sevgilisine, karısına yada kocasına daha bağlı olmakta ve muhabbetleri artmaktadır. Bundan sonraki belirtileri malumdur. İstediğini elde eden büyüyü yaptıran kişi artık elinde tutmak için kendi hünerlerini kullanmak zorundadır. Hiçbir hayat büyü ile kurulmamıştır. Bu yüzden sürekli olarak büyüye bağlı bir yaşam asla düşünülmemelidir. Medyum Mevan Hoca bu konuda gerçekten özverili davranarak kişilere; Mutlaka eşlerinizi el üstünde tutmalısınız. Bu sayede büyünün etkisi geçtikten sonra normal bir şekilde hayatınıza kaldığınız yerden devam etme şansını daha fazla elde etmiş olursunuz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama Büyüsü bozulması kendi kendine olacaksa bunu Medyum Hoca belirlemektedir. Kişi yaptırmak istediği büyü konusunda danıştığında hocaya, Medyum Mevan Hocanın her zaman sorduğu soru ile karşılaşacaktır. Büyü kendi kendine mi, yoksa bizim tarafımızdan mı bozulsun? Bu durum iki farklı şekilde gerçekleşir. Kişiler birbirlerinden kopmuş ve bağlılıkları zor durumda ise büyünün etkisi kesilmez. Sürekli büyü yenilenir. Hocamızın dediği bir takım sözler ve tılsımlı sözler ile sizde büyünün etkisinin daha yoğun olmasına yardım edebiliyorsunuz. Bu sayede büyü etkisini devam ettirirken sizde davranışlarınız ve yakınlığınızla bağlanacak kişiyi etkileyecek eylemler içerisinde olacaksınız. İkinci şekilde Bağlama Büyüsünün bozulması kendi kendine olacaktır. Bunu da yukarıda bahsettik.

BAĞLAMA BÜYÜSÜ İLE EŞLERİNİZİ, SEVGİLİNİZİ, KOCANIZI, KARINIZI KENDİNİZE BAĞLAYIN…

Bağlama Büyüsü Yapan Medyum Mevan 0531 451 38 91

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonMevan Hocayı Ara