Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü kara büyü işlemleri ile yapılır. Çok karışık türde malzemeler kullanılır. Yapılan büyü iksir ve şekilleri mezarlıkta sonuç vermesi için gömülür. Değişik ve gizemini çok şekillerde belli eden bu büyünün amacı birilerini ayırmaktır. Ayırmak için yapılan büyüler arasında en şiddetli sonuç veren ayırma büyüsüdür. Medyum Mevan Hoca bu büyüyü Süryani büyüsünü birleştirerek yaptığında inanılmaz etkili sonuçlar almış e bunun sebebinde bir çok kişi Medyum Mevan Hocaya övgüler yağdırmıştır.

Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma büyüsünün amacı adından da belli olduğu üzere ayırmak için yapılan büyü olarak bilinir. Eşinizin istemediğiniz kişilerle beraber oluşundan hoşnut değilseniz, sevgilinizi yeni sevgisinden ayırmak istiyorsanız, sevmediğiniz kişilerin aralarını açmak istiyorsanız, sizden ayrılmayan kişiden kurtulmak istiyorsanız bu büyüyü tercih edebilirsiniz. Ayırma büyüsü bir çok anlamda etkili sonuçlar vermektedir. Malzemeleri ve tılsımlı sözleri vardır. Hocalar en çok bu büyüde ağırlık alırlar. Bu yüzden yapılan bu büyü etkisi çok kuvvetli olmakla beraber, ayırmak istediğiniz kişi üzerinde çok fazla etki ve belirti gösterebilmektedir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü nasıl yapılır ? Yine malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Tılsımlı sözlerin malzemeler üzerine okunarak çeşitli iksirler ile elden geçirilmesi sonucu oluşan ve 3 harflilerinde yardımı ile vücutta canlanan bir büyüdür. Gücünü kişinin iradesinin zayıflığından alır. En zayıf anında nükseder ve duygularda felç etkisi yaratır. İnanılması güç ama eski tarihlerde bu büyünün Mısır Firavunları arasında yaygınca yapıldığı çıkartılan lahitlerin içerisinde altın levhalara yazılmış tılsımlı sözlerle kanıtlanmıştır. Ayırma büyüsünün gizemi çok derin olup manası büyüktür. Her büyücü, medyum, hoca b büyü ile ilgili çalışma yapmaz. Yaparım diyenler yanılır. Çünkü ayırma büyüsünde ters giden bir şeyler olduğunda müdahale gerektirir. Bu yüzden ağır ve temkinli takip edilmelidir.

Ayırma Büyüsünün Belirtileri?

Ayırma büyüsü belirtileri bir çok kişi tarafından yapılan yorumlarda geçtiği üzere, kişide tiskinti, karşısındakini hayvan gibi görme, iğrenme, kimi zaman ürkütücü halüsinasyonlar gördürmesi ile gözlemlenmiştir. Ayırma büyüsünün en etkili anı kişinin ayrılması gereken kişiyle olan münasebeti doğrultusunda etki eder. Bu yüzden vesveseler gönderilir. Bu vesveseler kişide farklı duyguları uyandırarak ayrılması gerektiği kişiye karşı nefret ve uzaklaşma duyguları tetiklenir. Bundan dolayı da ayrılık gerçekleşir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayırma büyüsünün bozuluşu kişinin karşı taraftan ayrılması ile 1 hafta içinde ortadan kalkar. Kişi aklındaki kişiyi silene kadar ruhu terketmez. Kene gibidir. Ne zaman doyar o zaman bırakır. Bu yüzden ayırma büyüsü bozmak için çok beklemeye gerek yoktur. Medyum Mevan Hoca ayırma büyüsü konusunda çok kişiye yardım etmiştir. Büyüler konusunda çok etkili ve sonuç verecek bilgilere sahiptir. Güvenilir ve tavsiye edilen medyum olması bunu göstermektedir.

AYIRMA BÜYÜSÜ İLE SEVMEDİĞİNİZ, İSTEMEDİĞİNİZ, AYRILMASINI İSTEDİĞİNİZ KİŞİLERİ AYIRMAK İÇİN YAPILIR

Ayırma Büyüsü Yapan Medyum Mevan 0531 451 38 91

 • 29 Haziran 2021 tarihinde, saat 12:41
  Mevan Hocanın Ziyaretçisi

  Ben seda Mevan hocam, size ayırma büyüsü yaptırmıştım geçen ay ve eşimden ayrıldım. Yaptığınız büyü her nasılsa hissedilir şekilde kendini gösterdi. Ben bile hayret içerisindeyim bütün sülalem devreye girmişti adam nuh diyor peygamber demiyordu ama sen hallettin işimi sağolun hocam. Gerçekliğiniz kadar etkili bir medyum olduğunuzuda buradan belirteyim diğer arkadaşlarda faydalansın. Tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

  Yanıtla
  • 29 Haziran 2021 tarihinde, saat 12:44
   Mevan Hocanın Ziyaretçisi

   Seda Hanım bende eşimden ayrılmak istiyorum çok acı çektiriyor ve zulüm ediyor. Bu konuda tavsiyenize uyarak bende şuanda Mevan hocama yazdım. Kendisi ile sayenizde tanıştım umarım sorun yaşamam. Paylaşımız için teşekkür ediyorum

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonMevan Hocayı Ara