Aşık Etme Büyüsü

Aşık etme büyüsü konusunda aslında konuşulacak çok bir şey yok. Ama bilinmesi gereken önemli şeyler var. Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kimse kendisine sevgilisinin, kocasının veya arkadaşının aşık olması için yaptıracaktır. Bu konuda Medyum Mevan hocanın bilgi ve tecrübeleri şunları söylemektedir. Bir insan başka birini neden kendine aşık olmasını ister. İnsan sevilmeye muhtaçtır. Sevgisizlik ve ilgisizlik insan ruhunda bir çok kötü olumsuz neticelere sebebiyet veren hastalıklara neden olur. Ruhsal dengenin bozulması, insanın kendi içindeki öz güvenini kaybettirir. Bu da insanın karşı cinse olan ilgisini azaltır ve inanılmaz yoğun isteksizlik yaratır. Bundan sonraki mesele de evlenememek ve kendi başına yaşanılacak hayatın verdiği sinsi acıdır. İnsanlar bu yüzden dediğim gibi sevmek ve sevilmeye aç olarak dünyaya gelmiştir.

Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Aşık Etme Büyüsü ile ilgili çalışmalarımda genel olarak karşı tarafa uygulanan büyünün ne denli seri ve kısa zamanda tutacağı olmasıdır. İnsan bir kuş gibidir. Daldan dala konmayı çok sevdiği için bu büyüyü de tam zamanında yapmak gerekmektedir. İrade zayıflığı kişinin kendini özgüvensiz hissetmesi ile başlar. Bu devrede aşık etme büyüsü tam teşekkürlü yapılırsa tutma olasılığı yüzde yüzdür. Bunun için öncelikle Medyum Mevan hocamız size kişinin durumu hakkında bir takım bilgilere sahip olmak için sorular soracaktır. Sonrasında büyünün yapılıp yapılmayacağı bildirilecektir. Aşk büyüsü kendinizi bir türlü ispatlayamadığınız ve onun ilgisini çekemediğiniz kişiye ilgi ve odak noktası olmanız için yapılan büyüdür.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşık etme büyüsü nasıl yapıldığını kısaca anlatalım. Aşk büyüsü ile ilgili yapılan bir çok büyü vardır. Kaşık, Nohut, bağlama gibi büyüler. Fakat en ateşli ve hızlı etki edeni kendi öz malzemeleri ile yapılan Aşık Etme Ritüelidir. Bu ritüelde büyünün yapılacağı kişinin saç teli, kullandığı bir eşya (maskot, anahtar, vs..) gibi eşyaları istenir. Bu eşyalar üzerine okunacak dualar ve tılsımlı sözler ile kişi vesveselendirilir. Bu vesveseler gece uykuda kulağına fısıldanır. Fakat fısıldama işini siz değil, varlıklar yapacaktır. Kişi uyurken yada gezerken kulağına isminizin fısıldanması onu o isimle alakalı düşünceye sokacak ve içerisindeki eksik hissetmediği duyguları hissetmeye başlayacaktır. Bu sayede aşk büyüsü ruha ve duygulara nüksederek kişiyi size çekecek ve sonrasında istediğinize kavuşmuş olacaksınız.

Aşık Etme Büyüsünün Belirtileri?

Aşık etme büyüsünün belirtilerinde kişinin olmadık yerde sizi araması, size karşı ilgisinin artması, davet, sohbet ortamlarının aranızda oluşması, güzel sözler ve iltifatlarla karşılaşacaksınız. Sonrasında kişi size yaklaştıkça aranızda hissetmediğiniz bir heyecan oluşacaktır. İşte bu anda aşk büyüsü kişiyi terk edecek ve onu size bırakacaktır. İşlemin bitmesinin ardından Medyum bağlama ve koruma büyüsü atarak aranızdaki ilişkinin sertleşmesine ve kalıcı olmasına yardımcı olacaktır.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşık etme büyüsü kendi kendine bozulan bir büyüdür. Birilerinden yardım almanıza gerek yoktur. Yukarıda anlattığımız üzere medyum mevan hocanın yapmış olduğu aşk büyüleri tutmamazlık etmemiş, beraber olan kişilerin evlendiklerine bile şahit olunmuştur. Bu konu hakkındaki Aşık Etme Büyüsü yorumlarına bakabilir ve sizde bu deneyimlenmiş büyünün ne kadar etkili olduğunu görebilirsiniz.

AŞIK ETME BÜYÜSÜ İLE KENDİNİZE AŞIK OLMASINI İSTEDİĞİNİZ KİŞİYİ AŞIK EDEBİLİRSİNİZ

  • 29 Haziran 2021 tarihinde, saat 19:02
    Mevan Hocanın Ziyaretçisi

    Hayatımın 2 yılını acı içinde yaşadım Mevan Hoca taaki sizi bulana kadar. Eşimi kendime tekrar aşık etmek için başvurduğum yolda bana yardımcı olduğunuz için çok ama çok teşekkür ederim. Büyünün bu kadar etkili olacağını düşünmüyordum ama bazen hiç bilmediğiniz şeyler şoka sokuyor insanı. Hocamı tavsiy ediyorum arkadaşlar.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonMevan Hocayı Ara