Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü ile insanları dolandıran ve bu yolla para kazanan bir sürü sahte hocalar ve medyumlar vardır. Adet Kanı Büyüsü kara büyüdür. Evet eski tarihlerde bu büyünün gerçekliğini ispatlayan deliller olsa da birini bağlamak ve ayırmak için yapılan tüğler ürperten büyülerden biridir. Bu büyü kara büyüdür. MEDYUMLAR bu büyü ile iki kişiyi birbirine köpek, birbirine huri ve melek gibi gösterebilirler. Bunu yaşayanlar ve bu yüzden ayrılıp barışan çiftler vardır. Bu büyünün durumunu anlattıklarında gerçekten evde eşimin yüzünü köpek gibi görüyordum demişti. Bu korku içime yerleşince bir daha onla beraber olamadım. Çocuğumuzda olmayınca ayrılığın en kısa çözüm olduğunu farkettik ve ayrıldık. Sonunda bir dostumun arkadaşı fal bakarken benim üzerimde bir şeytanın oturduğunu ve gözlerimi bağladığını gördüğünü söyleyince hemen medyum mevan ile görüştüm ve büyüyü kaldırması için yardım istedim. Oda büyüyü bozdu ve kocamı bana geri dönmesi için ikna ettim. Böyle bir olayın başınıza gelmesi olasıdır. Bu yüzden gündem de konu olan bu büyünün gerçekliğini bilen kişiler var ve olmaya devam edecektir.

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Adet kanı büyüsü Kadının regli döneminde gelen ilk damlanın eşinin yiyebileceği yada içebileceği şeyin üstüne sürülür veya karıştırılıp içirilir. Büyünün buradaki temelinde kara büyünün istemiş olduğu bir eylem vardır. Bu eylemde sadece bunun sürülmesidir. Yedirilip içirilmesidir. Eş yada yapılan kimse bunu aldığında büyünün temel amacı gerçekleşmiş olur. Bu sayede eş bağlanma ritüeline kapılacak ve bağlılığı artacaktır. Ayırma işleminde ise reglinin son damlası aynı işleme tabi tutulur. Ayırmak istenen kişi bunu vücuduna aldığında burada da büyünün temel amacı kesinleşmiş olur ve duygulara nüfus eder.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü yukarıda bahsettiğimiz üzere kadının regli döneminde ilk gelen damlayı eşini kendine bağlamak için yediği içtiği birşeyin üzerine sürecektir. Bu büyü çok sık kullanılmaz fakat aranan en popüler büyülerden biridir. Çoğu insan bunun kolay bir eylem olduğunu bildiği için evinde kendi deneyimleyip görmek ister. Fakat sonuç alınamayacağını buradan üzülerek söylemeliyiz ki büyü yapmak o kadar basit olsaydı kimse büyücülerle uğraşmaz kendi başlarına büyü yaparlardı. Bu tür konularda hakim Medyum Mevan hocamız ADET KANI BÜYÜSÜ konusunda sizleri uyarıyor ve akabinde tek başınıza yapmamanız gereken şeyleri sakın denemeyin diyor.

Adet Kanı Büyüsü Belirtileri!

Adet kanı büyüsünün belirtileri eşin kendi kendine karısına daha çok yakınlaşması ve sohbetlerinin artmasından bilinir. Sohbet arttıkça aralar düzelir ve eşler birbirine bağlanır. Olumsuz tarafından kullanıldığında eşler birbirilerine soğur, birbirlerini havyan, ürkütücü yüze bürünmüş kişilikler olarak görebilir. Buda korku ile ayrılmaya kadar sonu varabilen sorunlara yol açabilir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Adet kanı büyüsünün bozulması istenilen şeyin yerine gelmesinden sonra ortadan kalkar. Bir takım tılsımlı sözler ve Medyum tarafından yapılacak küçük bir işlemin ardından büyüden insan üzerinde eser kalmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonMevan Hocayı Ara